Background Image

 

Hakkımızda

Korel  Elektronik San. Tic. A.Ş. ,1988 yılında , Beyaz Eşya sektörüne hizmet etmek üzere  kurulmuş  bir aile şirketidir. Korel A.Ş., bugün 30 yıllık tecrübesi ile özellikle soğutma ve otomotiv sektörlerinin aranan bir firması olarak gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında faaliyet gösteren Beyaz Eşya üreticilerinin tamamı ile çalışmaktadır. Yaklaşık 65.000 m² lik kapalı üretim alanı ile, Eskişehir, Manisa ve Çerkezköy´de bulunan  5 üretim fabrikasında , tüm müşteri  taleplerini karşılayacak tasarım ve kalitede soğutma sistemi elemanları,  ısı pompası elemanları, defrost ısıtıcıları ve yine soğutma sektörü ile otomotiv sektöründe kullanılmakta olan hassas alüminyum borular üretmektedir.

Korel A.Ş., üretim konularının tamamında ; AR-GE, ürün geliştirme ve dünya kalitesindeki üretimleri ile ürünlerinin %50 sini yurtdışına ihraç etmektedir. Şirket ürünleri, dünya normlarına uygun, çevre ve  doğaya zarar vermeyecek proseslerde, ISO ve TS standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Korel Elektronik San. Tic. A.Ş.’ nin soğutma ve otomotiv sanayi uygulamaları dışında , Turizm ve Hayvancılık sektöründe Afyon ‘da bulunan yatırımlarının yanında ; yine Eskişehir’de ‘’Corelli’’ markası ile bisiklet üreten yeni bir yatırımı mevcuttur. Bu tesiste bisikletin tüm alüminyum parçaları ve kadrosu yerli olarak üretilmektedir.

Şirket bünyesinde toplam 2000 kişi istihdam edilmektedir.

© Copyright 2018 KOREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır