Isı Pompası Elemanları

Korel Soğutucu fabrikasında buzdolapları ve diğer soğutma sektörlerinde kullanılmakta olan her türlü soğutma evaporatörü, EN/DIN standartlarına göre üretilmekte ve yurt içi/yurt dışı müşterilere sevk edilmektedir.

Buzdolabı sektörü dışında, çamaşır kurutucularda kullanılan Heat-Pump çamaşır kurutma sistemi ve sistem komponentleri Korel de ayrı bir uzmanlık dalı olarak gelişmiştir. Çamaşır kurutma sektöründe yerli ve yabancı bir çok firmaya Heat-Pump evaporatörleri, heat-pump kondanserleri ve bunların bağlantı boruları; müşteri talepleri ve standartlarına uygun olarak sunulmaktadır.

Komple gruplu heat-pump üniteleri; montaj, vakumlama, gaz şarjı ve performans testleri yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Alüminyum boru/ alüminyum fin olarak üretilmekte olan heat pump evaporatör ve kondanserlerinin, verimlilikte bir üst versiyonu olan bakır boru / alüminyum fin ‘’genleştirilmiş boru tipi’’ evaporatör ve kondanserleri de alternatif olarak enerji verimliliği taleplerinin karşılanabilmesi için müşterilere sunulmaktadır.

Korel tarafından üretilmekte olan, tüm soğutma ve heat-pump komponentleri, gelişen teknolojilere ve müşteri standartlarına uygun olarak sürekli iyileştirme projeleri ile geliştirilmektedir.

 

Tüm ürünler R134a , R600 ve R290 soğutucu gazlarla uyumludur.

© Copyright 2018 KOREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır