Alüminyum Otomotiv Boruları

KOREL, Beyaz Eşya, Otomotiv ve Havacılık sektörlerinde kullanılmak üzere 1000,3000 ve 6000 serisi alüminyum boru ekstrüzyonunda piyasa lideri olarak üretim yapmaktadır. Kullanım amacına uygun en uygun alaşımlar ve korozyon direnci en yüksek özel alaşımlar Korel Laboratuvarlarında geliştirilmekte ve test edilmektedir.Kullanılan tüm hammadde sertifikalı ve birincil malzeme olup dünyanın en büyük alüminyum üretim tesislerinden temin edilmektedir.Müşteriye özel alüminyum borular , yine müşteri isteklerine göre rulo, boy kesilmiş ve şekillendirilmiş olarak sevk edilmektedir.

Kalitesi ve standartlara uygunluğu ile , Korel alüminyum boruları gerek iç piyasa , gerekse yurt dışı müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Tüm fiziksel ve kimyasal özellikler için ilgili DIN – EN normlarına uygun olarak üretim yapılmakta ve dış çap 4-70 mm , et kalınlığı ise 0,5 mm den itibaren geniş bir skalada ürün yelpazesi mevcuttur.

Otomotiv boruları , boy kesilmiş halde üretilir; bir sonraki operasyonda 3-D otomatik boru büküm makinalarında son şekline bükülmektedir. Otomotiv boruları genellikle , kimyasal yüzey hazırlama banyolarında nano teknoloji malzemelerle kaplandıktan sonra robotik sistemleri de kaynak ve dış kaplamaya tabi tutulur.

TS 16949 otomotiv standartlarına uygun olarak; nihai ürünlerde her türlü test , ölçüm ve raporlama işlemleri tamamlanarak müşteriye sevk edilir.

© Copyright 2018 KOREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır